Oferta
Stolarka aluminiowa

Stolarka otworowa ALU stwarza nieograniczone możliwości konstrukcyjne. Dzię™ki tej technologii architekci mogą zaprojektować - a my wykonać‡ - czę™sto futurystyczne i zadziwiające konstrukcje. Gama produktów jest bardzo szeroka, począwszy od zwykł‚ych okien i drzwi, poprzez zabudowy i ściany dział‚owe, koń„cząc na zabudowach fasadowych i ogrodach zimowych. Produkcja oparta jest na profilach aluminiowych wł‚oskiego Profilati, dystrybuowanego w Polsce przez firmę™ Morad. Sa to ciepł‚e i zimne profile aluminiowe o bogatej kolorystyce. Nasza kompleksowa oferta obejmuje doradztwo, projektowanie, wykonanie, dostawę™ i montaż stolarki.


Dlaczego aluminium?

Jest to materiał bardzo lekki a jednocześnie wytrzymał‚y. Lakierowanie proszkowe profili odbywa się™ w specjalistycznych lakierniach - zapewnia to znakomity wygląd konstrukcji przez dziesiątki lat. Zaawansowane technologie łączeń„ mechanicznych umożliwiają tworzenie wymyślnych konstrukcji, zgodnie z certyfikatami bezpieczeń„stwa stosowanymi w budownictwie. Stosujemy tu różne rodzaje przeszkleń„, produkowanych przez firmę™ Glaspol - są to bezpieczne szyby z jedną lub kilkoma warstwami folii antywł‚amaniowej, szyby ornamentowe i barwione w masie, lustrzane oraz dające efekt różnokolorowych refleksów. Stolarka aluminiowa jest niezastąpiona w wyposażeniach wnętrz spół‚dzielni mieszkaniowych, banków, biur, obiektów użyteczności publicznej i zakł‚adów produkcyjnych.
images/drzwi_alu.jpg
Ogrody zimowe

Jest to oferta skierowana szczególnie do klientów zamierzających powię™kszyć‡ metraż domu przez dobudowanie zacisznego zakątka wypeł‚nionego zielenią i światł‚em sł‚onecznym. Ogrody zimowe wykonujemy w systemie dostarczanym przez firmę™ Aliplast.