Oferta
Stolarka PCV

 Do tej grupy produktów zaliczamy okna, drzwi oraz różnego rodzaju zabudowy, takie jak przepierzenia i ścianki dział‚owe, wykonane z profili PCV. W ofercie firmy znajdują się™ profile 5- i 6-komorowe niemieckiego systemu Aluplast, w bogatej gamie kolorów drewnopodobnych. Aluplast jest najwyższej klasy bezoł‚owiowym systemem wysoko utwardzanego PCV, uznanym w kraju i Europie Zachodniej, szczególnie w pań„stwach o wysokich standardach ekologicznych. Dobre okno to nie tylko profil renomowanego producenta, ale również sprawdzone okucia i szyby. Od lat naszym partnerem jest najwię™kszy w Polsce producent szyb zespolonych (współczynnik K=1,0) - firma Glaspol. Okucia są elementami mechanizmów umożliwiającymi otwieranie, uchylanie, przymykanie i rozszczelnianie okien. W naszej produkcji wykorzystujemy systemy Winkhaus ActivPilot oraz Winkhaus ActivPilot Select (ukryte zawiasy) - sprawdzone i docenione w Europie, cechujące się™ niezawodnością i wysoką precyzją wykonania.

Dlaczego PCV?

Dobrej jakości okna PCV to minimum kilkadziesiąt lat niezmiennego, estetycznego wyglądu i poprawnego dział‚ania. Są to elementy domów i mieszkań„, których w ciągu użytkowania nie trzeba wielokrotnie malować‡ czy poddawać konserwacji, a konieczność‡ ich naprawy zdarza się™ niezmiernie rzadko. Kupując okna naszej produkcji - kupujecie Pań„stwo spokój oraz znaczną oszczę™dność‡ funduszy na wydatki związane z domem.

dom_pcv

Okna przesuwne

Ten typ okien stanowi połączenie niezawodnego i prostego działania z efektownym wyglądem, a ich konstrukcja pozwala zaoszczędzić‡ w pomieszczeniach wiele miejsca. Okna przesuwne charakteryzują się™ niską awaryjnością, przy okazji stanowiąc o atrakcyjności budynków oraz wnętrz.

okno_przesuwne

Zabudowy i ścianki dział‚owe

Jest to wyposażenie szczególnie chętnie zamawiane przez klientów ceniących sobie estetykę™ wnę™trz. Powierzchnie PCV są łatwe do umycia i nie wchodzą w reakcje z chemicznymi środkami czyszczącymi, a także z substancjami używanymi w przemyśle spożywczym.